poduszki do salonu

Poduszki, a gustowna aranżacja salonu

Salon pełni w każdym domu nie tylko funkcję wypoczynkową, lecz także reprezentacyjną. Dobór każdego istotnego elementu musi zatem uwzględniać nie tylko kryteria stylu lecz także funkcjonalności. Warto, aby salonową kanapę zdobiły piękne, kolorowe, gustownie dobrane poduszki.

Poduszki do salonu – a relaks i wypoczynek

poduszki do salonu

Każdy z nas wie, że w otoczeniu pięknych rzeczy funkcjonuje się znacznie lepiej, więc czasem warto zadbać o to, aby każdy istotny szczegół podkreślał odprężającą wizję oraz zapraszał do tego, aby rozgościć się na miękkiej sofie. Idealnym dopełnieniem nowoczesnej kanapy są gustownie dobrane poduszki.

Jeśli będą one obleczone w oryginalne, niezwykle ciekawe poszewki, wówczas będą nie tylko pięknie się prezentować, lecz także sprzyjać do codziennego relaksu i wypoczynku. Super produkty znajdziesz w sklepie mirat.

Poduszka do salonu – a aranżacja wnętrza

Poduszki są niezwykle ważną częścią aranżacji, zarówno w okazałym salonie jak o przytulnej sypialni.Salon o jasnych pastelowych barwach, powinien być zawsze ozdobiony wariatami utrzymanymi w beżowych lub pudrowych odcieniach. Warto pamiętać o tym, że na tle jednokolorowego wystroju, doskonale komponują się kontrastujące tony takie jak: czerń, bordo oraz brąz.

Niezwykle skutecznym sposobem na ożywienie stonowanego salonu jest zastosowanie barwnych tekstyliów w soczystych odcieniach. W takim salonie warto na kanapie umieścić poduszki w kolorze intensywnego różu, musztardowej żółci czy seledynowej zieleni. Te nieco ostre barwy wprowadzą wesoły klimat oraz znacznie ożywią wystrój. Takie rozwiązanie sprawi, że każdy salon nabierze lekkości oraz bardzo radosnego charakteru, a pozostałe dodatki w tych samych kolorach uwieńczą nasze dzieło aranżacyjne.

Warto pamiętać o tym, że poszewki na poduszki nie muszą być jednokolorowe, gdyż obecnie na topie są również różnorodne, ciekawe motywy oraz intrygujące wzory. Barwne trójkąty, marokańska koniczyna, złote jesienne liście oraz inspirujące nadruki z pewnością wprowadzą nas w błogi nastrój, zwłaszcza jeśli poduszki ustawimy jedna obok drugiej na miękkiej sofie.