Wieszak ścienny czy stojący – jaki model wybrać do swojego przedpokoju?

Wieszak na ubrania to produkt, nie tylko niezwykle istotny w każdym domu czy biurze – to również fantastyczny produkt, który potrafi odmieć charakter danego wnętrza.

Wieszaki ścienne do przedpokoju nowoczesne czy klasyczne?

Wieszaki na ubrania stanowią niezwykle ważny element każdego holu nawet w przypadku, kiedy domownicy dysponują dużymi przesuwnymi szafami. Jest on po prostu wygodny w użyciu w momencie, kiedy przychodzą do nas goście, lub kiedy na dworze szaleje ulewa a mokry płaszcz czy kurtkę trzeba gdzieś odwiesić. W końcu do szafy pełnej ubrań nie schowamy mokrej odzieży. Wieszaki do przedpokoju na ścianę świetnie sprawdzą się zarówno w domach czy mieszkaniach, ale również w biurach. Nowoczesne i ciekawe formy tych prostych wydawałoby się produktów potrafią w jednej chwili nadać holowi nieoczekiwany charakter – w minimalistycznie urządzonym wnętrzu mocny akcent kolorystyczny świetnie przyciągnie wzrok wchodzących do domu gości. Jeśli jednak gospodarz nie jest przekonany do awangardowej formy wieszaka, zawsze można zakupić element w bardziej klasycznym wydaniu o zdecydowanie prostszej formie.

Wieszak ścienny czy stojący – który model wybrać?

Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych upodobań gospodarza, ale również od miejsca, jakim dysponujemy w przedpokoju. Wieszak stojący zajmuje zdecydowanie więcej miejsca w holu niż jego ścienny odpowiednik. Wieszaki do przedpokoju na ścianę sprawdzą się w większości przypadków – należy jedynie zastanowić się nad ilością haczyków, jakie powinien posiadać wieszak. Ponadto warto również podkreślić, że wieszaki ścienne doskonale sprawdzą się także w innych pomieszczeniach w domu. Łazienkowe ręczniki należy na czymś wieszać, aby mogły szybko wyschnąć po kąpieli prawda? Również ubrania w garderobie powinny wisieć na wieszakach, aby rano w ferworze nie szukać odpowiedniego stroju do pracy.

Źródło: mirat.eu